Обвинувальний акт щодо посадовця, який проводив закупівлю житла для учасників АТО, передали до суду

Дата: 25-07-2017, 13:21

Обвинувальний акт щодо посадовця, який проводив закупівлю житла для учасників АТО, передали до суду
Прокуратура Черкаської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської обласної державної адміністрації у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Нагадаємо, що вказаний службовець не перевірив інформацію щодо дійсної ринкової вартості житла, не пересвідчився в реальному завищенні запропонованих цін та здійснив неефективне використання субвенцій з державного бюджету шляхом укладання договорів купівлі-продажу квартир для сімей загиблих військовослужбовців за завищеними цінами. Таким чином посадовець порушив вимоги Закону України «Про здійснення державних закупівель», Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни, та Порядку використання державних коштів на забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців і осіб, які брали участь в антитерористичній операції. Дії чиновника спричинили тяжкі наслідки державним інтересам на суму 3,8 млн. грн.

Довідково: санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від ста до двохсот п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода