Рятувальники просять черкщан не провокувати пожежі

Дата: 31-07-2017, 18:31

Рятувальники просять черкщан не провокувати пожежі
На території області спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Рятувальники наголошують: за таких умов можливе виникнення пожеж у природних екосистемах. Тож, Управління ДСНС у Черкаській області закликає громадян не провокувати пожежі у екосистемах, про це повідолмяють у прес-службі УДСНС України в Черкаській області.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, насамперед, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період.

Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах рятувальники вже розпочали проводити профілактичні заходи з громадянами. Так співробітники Служби порятунку нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Крім того, черащанам нагадують, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється, а якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, слід телефонувати за номером «101».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода