Черкаський футболіст забив гол під час матчу молодіжної збірної України

16 червня молодіжна збірна України, яка готується до фінального турніру Євро-2023 (U-21), зустрілася в спарингу з однолітками з Ірландії. Черкащанин Артем Бондаренко відзначився забитим голом за молодіжну збірну України. Загалом товариський матч між молоддю України та Ірландії завершився внічию, з рахунком 2:2. Про це повідомляє сайт «Черкаський спорт».

Підопічні Руслана Ротаня провели в Австрії останню репетицію перед стартом на континентальному форумі, зустрівшись із молодіжною збірною Ірландії. Це доволі міцна команда, яка у відборі Євро посіла у своїй групі друге місце після Італії й лише в плей-оф поступилася Ізраїлю в серії пенальті.

На 17-й хвилині українці вийшли вперед – Бондаренко реалізував пенальті, зароблений Кащуком. Проте в компенсований до першого тайму час ірландці відігралися. На 73-й хвилині вже Сікан успішно виконав 11-метровий, який сам же й заробив. Утім, острів’янам знову вдалося зрівняти рахунок. Тож товариська гра завершилася миром – 2:2.