У Черкасах завершився всеукраїнський конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах

У Черкасах завершився всеукраїнський конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах

Раз на два роки в Черкаській дитячій музичній школі № 1 ім. М. В. Лисенка організовують Всеукраїнський конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах під назвою «Bravo Viola».

На участь у конкурсі подали заявки 104 юних музиканти з різних областей України, зокрема з Київської, Одеської, Львівської, Харківської, Тернопільської, Полтавської, Хмельницької, Закарпатської, Кіровоградської, Волинської, Чернівецької, Дніпровської, Сумської, Чернігівської та Черкаської. У зв’язку з воєнним станом, прослуховування проводилися дистанційно.

У склад журі увійшли відомі особистості та митці:

голова журі − Богдана Півненко, українська скрипалька, Народна артистка України;

заступник голови журі − Олександр Татарінцев, заслужений діяч мистецтв України;

члени журі: Микола Удовиченко − доцент кафедри струнних інструментів Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського; Анна Лаптєва − заслужена діячка естрадного мистецтва, викладачка Одеського державного ліцею ім. проф. П.С. Столярського та Любов Скега − завідувачка струнно-смичкових інструментах Шосткинської ДШМ.

За підсумками творчих змагань гран-прі серед ансамблів виборов ансамбль скрипалів «Vivo» з Київської дитячої музичної школи №3 ім. В.С. Косенка, а серед солістів перемогу здобула Зульфікар Софія з Хмельницької школи мистецтв «Озерна». Окремою нагородою була відзначена Назаренко Софія з Дитячої школи мистецтв м. Шостка Сумська область.

Крім того, у межах програми конкурсу були проведені майстер-класи від Ганни Лаптєвої та Ганни Антропової, де 90 педагогічних працівників мистецьких навчальних закладів Черкаської області отримали сертифікати і мали можливість професійного спілкування з відомими виконавцями та митцями.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

 

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x