«Моя Черкащина»: у школах області стартував новий курс із історії рідного краю

«Моя Черкащина»: у школах області стартував новий курс із історії рідного краю

Новий курс із історії рідного краю стартував у школах області з 1 вересня. Усе це в межах освітянського проєкту «Моя Черкащина». Сьогодні його презентували в ОВА, інформують у пресслужбі відомства.

Як зауважив очільник ОВА, цей проєкт – це ще один потужний інструмент для освітян у межах національно-патріотичного виховання молоді.

 

 

– І програма, і посібник пройшли відповідну експертизу і мають гриф МОН України, – наголосив Ігор Табурець. – Нині надруковано 1 000 примірників посібника. Я дякую депутатам обласної ради за підтримку цієї ініціативи начальника нашого обласного управління освіти Валерія Данилевського, також Обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, усій творчій групі.

Курс викладатимуть учням 7−11 класів. Друковані матеріали вже прямують в усі школи області. Їх отримають понад 600 вчителів історії, які передадуть знання з історії рідного краю майже 48,5 тис. учнів.

– Окрім цього, кожен вчитель зможе вписати свою сторінку, – додав Ігор Табурець. –  Проєкт передбачає години для вивчення матеріалу з історії місцевості, де народились та виховуються учні.

 

 

Над проєктом працювали науковці та педагоги області. Керівник робочої групи Василь Мельниченко зауважив, що курс – це живий продукт, який буде постійно розвиватись і наповнюватись матеріалами з історії рідного краю.

– Ми пів року працювали над проєктом, – розповів Василь Мельниченко. – Опрацьовували не лише фактичний матеріал, а й методи, як зробити його найпродуктивнішим для учнів у процесі вивчення. Любов до великої Батьківщини починається з любові до рідного краю.

 

 

Проєкт покликаний розвивати в учнів нові вміння. На цьому наголосив Андрій Стецюк, його співавтор. Він – вчитель історії Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка.

– Опановуючи курс, діти розвиватимуть цифрові навички, вчитимуться створювати власні проєкти, – додав він. –  Курс повністю сучасний та орієнтований на молодь.

Цей проєкт присвятили 70-річчю з дня утворення Черкаської області.

 

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x