Корсунчанин захворів на ботулізм

Дата: 21-08-2017, 16:14

Корсунчанин захворів на ботулізм
У Черкаській області зафіксували новий випадок захворювання на ботулізм. Цього разу отруївся житель Корсунь-Шевченківського району.
Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Хворий вживав консервовану домашню ковбасу, залиту смальцем, без термічної обробки. Консерви вочевидь були приготовлені з порушенням елементарних санітарних правил та технологічних процесів, що й послужило причиною захворювання.
Ситуацію ускладнило те, що хворий звернувся за медичною допомогою лише на 3-й день після вживання зараженого продукту. Тому тривалий час його стан залишався важким. Після введення протиботулінічної сироватки самопочуття хворого покращилося, на сьогоднішній день він продовжує лікування в терапевтичному відділенні стаціонару.

Діагноз ботулізм встановлено клінічно та підтверджено лабораторно – у крові хворого виявлено ботулотоксин типу В.
Ще раз звертаємо увагу: аби запобігти захворюванню, слід дотримуватись головних вимог технології приготування консервованих харчових продуктів, у тому числі м’ясних консервів, в’ялених і копчених виробів із риби та м’яса, проводити термічну обробку домашніх консервів перед вживанням та своєчасно звертатися за медичною допомогою.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода