Черкаський національний та Черкаська школа №5 підписали угоду про співпрацю

Черкаський національний та Черкаська школа №5 підписали угоду про співпрацю

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Черкаської міської ради співпрацюватиме з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького. Відповідну угоду підписали ректор Олександр Черевко та директорка школи Лариса Максюта. Інформують у пресслужбі ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Представляючи ректорату ЧНУ очільницю школи, Олександр Володимирович зазначив, що освітянам треба спільно працювати над забезпеченням якісного освітнього процесу в умовах воєнного стану.

− Ми налагоджуємо співпрацю зі школами Черкас та області, шукаємо нові шляхи і підходи, розвиваємо дуальну освіту, − сказав Олександр Володимирович.

Практика укладання партнерських угод зі школами вже відпрацьована. На підготовчому етапі здійснюється обговорення потреб навчального закладу. Відповідно до них і формується угода та першочерговий план дій. Ними передбачається максимальна реалізація і розвиток навчального, наукового і творчого потенціалу здобувачів освіти та вчителів, студентів і викладачів університету. Зокрема, будуть організовані спільні освітні заходи: семінари, конференції, круглі столи з актуальних питань. Заплановано також підвищення кваліфікації вчителів, заходи на підтримку обдарованої молоді.

Слід зазначити, що це допоможе випускникам шкіл у майбутньому вступити до закладів вищої освіти.

− У Черкаській школі №5 навчається 750 дітей. Учителем хімії у школі працює Вікторія Таран – магістрантка другого року навчання спеціальності 014 Середня освіта (хімія) ННІ природничих та аграрних наук. Вона добре зарекомендувала себе як учитель. Тому сьогодні ми також підписали угоду з університетом про дуальне навчання цієї студентки. Протягом І семестру 2023/2024 н.р. під час роботи в школі Вікторія буде опановувати декілька освітніх компонентів під керівництвом наставника. Ця угода також дасть нові можливості. Зокрема, нас цікавить поглиблене вивчення предмета «Захист Вітчизни». Ми вже ознайомилися з планом роботи, наданим університетом, і бачимо багато спільних напрямів. Будемо їх разом реалізувати, − зазначила Лариса Максюта.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x