Студентка ЧНУ взяла участь у Міжнародній літній академії в Болгарії

Студентка ЧНУ взяла участь у Міжнародній літній академії в Болгарії

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Лілія Гаращук узяла участь у Міжнародній літній академії для вчителів німецької мови «Deutsch mit allen Sinnen» у м.Варна, Болгарія.

Другокурсниця ОС «магістр» опановує на кафедрі німецької філології ОП «Мова і література (німецька, англійська)». Її навчання відбулося за сприяння Goethe-Institut − культурного інституту Федеративної Республіки Німеччина.

Протягом 5 днів учасники академії мали змогу взяти участь у різноманітних воркшопах із методики викладання німецької мови, які проводили досвідчені референти з Німеччини, Болгарії, України та Румунії.

Програма заходів була насиченою: учасники дізнавалися, як цікаво та ефективно організувати урок іноземної мови, випробували на практиці застосування музики та пісень, обговорювали проблеми гендеру, навчилися застосовувати принципи культурно орієнтованого навчання.

− Щиро вдячна кафедрі німецької філології та Goethe-Institut Україна за надану можливість дізнатися багато нової та цікавої інформації, культурно збагатитися та отримати незабутні враження від поїздки! − говорить Лілія.

За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Б. Хмельницького

 

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x