Вищий господарський суд України поставив крапку у справі щодо 280 га земель на Жашківщині

Дата: 23-08-2017, 12:37

Вищий господарський суд України поставив крапку у справі щодо 280 га земель на Жашківщині
Прокуратура Черкаської області захистила інтереси держави в суді касаційної інстанції у справі за позовом прокуратури щодо повернення з незаконної оренди більш як 280 га земель у Жашківському районі. Так, враховуючи доводи прокуратури, Вищим господарським судом України відмовлено у задоволенні касаційної скарги відповідача, який протиправно використовував вказані землі. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Прокуратурою встановила, що зазначена земля, яка мала в своєму складі понад 140 га особливо цінних грунтів, надана в оренду одному з товариств без розроблення проекту землеустрою, проведення агротехнічної експертизи та державної експертизи землевпорядної документації. Крім того, орендна плата за використання земельних ділянок встановлена без нормативно-грошової оцінки. Це стало підставою для звернення до суду з відповідним позовом.

Рішенням Господарського суду Черкаської області від 22.03.2017 позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі, вказане судове рішення залишено в силі судом апеляційної інстанції.

Таким чином, не вдалося похитнути правову позицію прокуратури в касаційній інстанції, де у справі поставлено крапку на користь державних інтересів.

Подальші заходи представницького характеру з боку органів прокуратури будуть скеровані на повернення земельних ділянок у розпорядження держави.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода