Вітання з Днем Незалежності від Геннадія Бобова

Дата: 24-08-2017, 09:06

Вітання з Днем Незалежності від Геннадія Бобова
Шановні земляки!


Від усього серця вітаю Вас із днем народження нашої держави – з Днем Незалежності!
Немає більш складного і важкого шляху, ніж шлях до незалежності. Його не можна пройти за короткий термін. На цій дорозі потрібно постійно виборювати кожний крок, працювати, вірити, перемагати. Незалежність – це не спадок, не дарунок долі і, тим паче, не проста декларація на папері. Кожен народ, кожна держава мають довести, що вони гідні бути незалежними. Україна 26 років тому зробила свій вибір, а згодом і довела своє право всьому світу.

Сьогодні ми всі живемо в дуже непрості часи. Нам потрібно багато що змінити, а ще більше – побудувати з нуля. Багато хто, зважаючи на труднощі, розчаровується і втрачає віру в майбутнє. Проте вже за часів незалежності виросло нове покоління українців – людей, які живуть у сучасному світі, які хочуть змінити ситуацію і відчувають сили це зробити. Наше завдання полягає в тому, щоб створити умови, аби вони залишилися на рідній землі і не шукали кращої долі на чужині.
Незалежність країни – це передусім самостійна державна політика. Ми, українці, багатомільйонний народ, який відомий в усьому світі завдяки своїй працьовитості, науковим досягненням, і, головне, своєму козацькому, непереможному духу. Ми здатні власними зусиллями й розумом побудувати сильну і незалежну Україну. Тож український національний інтерес має стати основою для будь-якого державного рішення.

Наша держава – це результат героїчної боротьби багатьох поколінь українців. Ми завжди маємо пам’ятати про це. Однак жити лише минулим, пишаючись досягненнями предків, – це шлях у нікуди. Сьогодні в Україні твориться майбутнє. Від того, скільки зусиль ми докладемо для його побудови, залежить, у якій країні житимуть наші нащадки.
Незалежність держави – це також ще й уміння спільними зусиллями створювати країну, здатність домовлятися і працювати на результат заради загальнодержавної мети. Це потрібно робити, попри власні амбіції, різні політичні погляди і переконання.
«Де два українці – там три гетьмани» – ця приказка актуальна зараз не менше, ніж за часів козаччини. Незалежність дуже легко втратити, коли замість роботи на спільний результат українці починають чубитися між собою. Коли шлях відродження країни замінює політична війна «всіх проти всіх» – розвиток держави під загрозою. Ми маємо розірвати це замкнене коло історії. Вірю, що так і буде, і Україна стане сильною та заможною державою.

У цей день я хочу побажати всім чистого й мирного неба над головою, міцного козацького здоров’я, благополуччя і злагоди. Нехай усі справи і починання заради процвітання незалежної України і добробуту її народу стануть успішними.
Нам усім сьогодні потрібні віра в майбутнє і сили для змін. Ми стоїмо на дуже складному шляху, де кожний крок потребує серйозних зусиль. У нас немає іншого вибору, ніж поступ уперед, незважаючи на спротив і труднощі.

Зі святом Вас!
Із днем народження, Україно!
Щиро Ваш, народний депутат Геннадій Бобов

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода