«Черкаські богатирі» привезли 21 нагороду із Кубка Мирона

«Черкаські богатирі» привезли 21 нагороду із Кубка Мирона

16 вересня в м. Миронівка Київської області відбувся Кубок Мирона ІV із пауерліфтингу та окремих вправ. Головою оргкомітету змагань незмінно є відомий миронівський пауерліфтер Ігор Коцюба. Організацію та проведення змагань здійснював Комітет Пауерліфтингу України (Ukrainian Powerlifting Committee − UPС).

На відкритті турніру Президент федерації UPC Богдан Воробей подякував захисникам України, які боронять нашу Батьківщину на передовій за можливість провести всеукраїнські змагання та зазначив, що багато хто з спортсменів, зараз боронить нашу землю на передовій. Низький уклін Збройним силам України та кожному воїну! У свою чергу організатори турніру підготували банер спортсменів Кубку Мирона, які стоять на захисті нашої України.

Серед цих спортсменів є і пауерліфтери з Черкащини: Олександр Дробілко, м. Умань, Олександр Байда та Ігор Онищак (СК «Черкаські богатирі») м. Черкаси.

Призовий фонд цьогорічного Кубка Мирона становить рекордні 75 000 грн та спонукав спортсменів до запеклої боротьби та високих результатів. У першій половині дня змагалися спортсмени аматори, а в другій − спортсмени PRO-дивізіону за грошові винагороди. За доброю традицією турніру, всі учасники отримали на згадку подарунки з символікою «Кубок Мирона».

Головним здобутком команди спортивного клубу «Черкаські богатирі» на Кубку Мирона стало перше місце серед команд, тому головний кубок турніру відправляється на Черкащину.

Богатирі в підсумку здобули 21 нагороду Кубка Мирона 2023 UPC, у тому числі 1 місце в абсолютній першості з підйом штанги на біцепс. Зокрема спортсмени СК «Черкаські богатирі» здобули такі нагороди:

Губа Микола − категорія open, аматори, вагова до 90 кг: підйом штанги на біцепс (80 кг) − 1 місце; станова тяга (202,5 кг) − 2 місце; здобув почесне 1 місце з підйому штанги на біцепс в абсолютній категорії.

Відняк Дмитро −  категорія open, аматори, вагова до 110 кг: жим лежачи (155 кг) − 1 місце; станова тяга (230 кг) − 1 місце; двоборство (385 кг) − 2 місце; пауерліфтинг (585 кг) − 2 місце;  підйом штанги на біцепс (60 кг) − 3 місце.

Ярмоленко Роман − категорія оpen, аматори, вагова до 82,5 кг: жим лежачи (135 кг) − 2 місце; підйом штанги на біцепс (67,5 кг) − 3 місце.

Чернаков Андрій − категорія юніори (20−23), аматори, вагова до 100 кг: підйом штанги на біцепс (57,5 кг) − 1 місце; станова тяга (232,5 кг) − 1 місце.

Лоленко Сергій − категорія оpen, аматори,  вагова до 100 кг: підйом штанги на біцепс (62,5 кг) − 2 місце; двоборство (310 кг) − 2 місце; жим лежачи (135 кг) − 3 місце.

Даниленко Сергій − капітан команди, категорія майстри (45−49), аматори, вагова до 110 кг: пауерліфтинг (600 кг) − 1 місце та 1 місце в категорії оpen; двоборство (390 кг) − 1 місце та 1 місце в категорії оpen; жим лежачи (150 кг) − 1 місце; станова тяга (240 кг) − 1 місце.

Наступний важливий турнір, до якого готуються «Черкаські богатирі» відбудеться в м. Києві 14 жовтня 2023 року − Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ.

За інформацією СК «Черкаські Богатирі»

 

 

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x