Полтавські актори зіграють виставу про Мазепу в Черкасах

Полтавські актори зіграють виставу про Мазепу в Черкасах

Трупа Полтавського театру імені Миколи Гоголя приїздить із гастролями до Черкас 4-6 жовтня. Актори зіграють на сцені Черкаського театру Шевченка три вистави. Про це повідомляють у пресслужбі закладу.

Історичну драму «Остання любов Гетьмана» черкащани й гості міста побачать 4 жовтня. Це першопрочитання п’єси Анатолія Крима, де «ожила» історія про видатного Івана Мазепу. У виставі йдеться про людей, які мали з ним справу, звичаї, яких дотримувались за часів гетьманства. Окремою сюжетною лінією буде кохання Мазепи до Мотрі… та любов до України.

– Ми не робили драму про великого героя, а розповіли про людину. Людину, яка робила помилки, усвідомлювала їх і страждала за це. Але насамперед намагалася щось робити для України. Ми хотіли розібратися, що це за людина – Мазепа, тут немає ніякої патетики. Основна тема вистави – покаяння. Судитимуть не нащадки, а Бог, – сказав в одному з інтерв’ю заслужений діяч мистецтв, режисер вистави Сергій Павлюк.

Тож, насамперед, – це розповідь про особистість. Вистава про вчинки, пріоритети й сумніви Мазепи, про його кохання та каяття… Герої постановки – історичні постаті, які мали як прибічників, так і тих, хто засуджував вчинки козацької верхівки. Але об’єднує всіх одне – вони люди, як і всі ми. Не нам судити інших, а молитися.

Квитки можна придбати в касі Черкаського театру Шевченка або за лінком

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x