У Черкаській області відкрили ІТ-курси для ветеранів

У Черкаській області відкрили ІТ-курси для ветеранів

Основи програмування опановуватимуть ветерани Черкащини. Перша група вже розпочала навчання. Про це інформує очільник області Ігор Табурець.

Проведення таких курсів ініціювали в Черкаській ОВА. Підтримала задумане черкаська ІТ-компанія Еkreative.

 

 

– Нещодавно ми з командою Еkreative мали зустріч, де, зокрема, говорили про наших ветеранів, про можливі спільні проекти для їхньої адаптації та реінтеграції після повернення з війни, – нагадав Ігор Табурець. – Важливі питання, я б навіть сказав, надважливі. Бо ми не маємо права втрачати такий цінний людський капітал. Ви знаєте, що ми в ОВА приділяємо максимум уваги зараз цим питанням. Бо повинні бути 100% готовими до повернення наших героїв: починаючи з фізичної реабілітації і завершуючи адаптацією. І ось сьогодні ми вже є свідками результату тієї зустрічі: цих ІТ-курсів для ветеранів.

Курси – безкоштовні. Пройшли відбір і розпочали навчання 23 захисники та захисниці.

 

 

– Мені завжди була цікава ця галузь, завжди за нею слідкував, – ділиться ветеран Богдан Федін. – Після поранення не зміг продовжити службу та повернутися до справи, якою займався до війни. Тож зрозумів, що настав час спробувати себе в ІТ. Побачив оголошення, пройшов співбесіду –  і от уже тут. У цій галузі стільки напрямів, що поки точно не знаю, що зацікавить мене більше.

Компанія Еkreative має чималий досвід із організації та проведення навчальних курсів для різної аудиторії.

 

 

– Це честь і привілей зробити навчання для найкращих наших чоловіків і жінок, – відзначає засновник компанії Віктор Євпак. – Тож ми підтримали пропозицію обласної військової адміністрації і, зокрема, її начальника Ігоря Табурця. Та долучилися до запуску перших у Черкаській області курсів, де вчать наших ветеранів і військовослужбовці основ програмування.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba                                                                                                                 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x