Як правильно передати показники спожитої електроенергії в ТОВ «Черкасиенергозбут»

Як правильно передати показники спожитої електроенергії в ТОВ «Черкасиенергозбут»

Кожен власник житлового або нежитлового приміщення, під’єднаного до електромережі, повинен своєчасно оплачувати спожиту електроенергію. Щоб енергокомпанія правильно сформувала рахунок, потрібно регулярно передавати дані лічильника.

Своєчасність і точність зняття показників впливає на коректність нарахувань, дає змогу контролювати витрати на електроенергію та уникнути заборгованості за комунальні послуги.

Як правильно зафіксувати інформацію

На табло приладу обліку можна побачити декілька цифр: перший блок показує спожиті кіловати. Саме ці цифри варто передавати компанії-енергопостачальнику.

Сьогодні використовується кілька типів електричних лічильників. Вони можуть бути механічні та електронні, одно- або багатотарифні. Однотарифні прилади показують лише поточні цифри, двотарифні — кількість кіловат, спожитих окремо за день і ніч, а тритарифні — споживання в пікові періоди. Крім того, лічильник фіксує сукупне споживання і поточне навантаження — кіловати, які споживають на цей момент усі ввімкнені електроприлади.

Найпростіше підрахувати кількість спожитої електроенергії власникам однотарифних лічильників. У цьому разі оплата за електроенергію здійснюється на підставі різниці між поточними показниками та даними на кінець минулого місяця.

Власники двотарифних пристроїв мають вказати дані за зонами «день» і «ніч». Зауважте, що у різних типів лічильників позначення зони має різні індекси.

Порада: фіксуйте інформацію приблизно в один і той самий день місяця. Енергокомпанія «Черкасиенергозбут» рекомендує знімати дані за попередній період станом на 1 число і передавати їх до 4 числа наступного місяця.

 

Як передати актуальні цифри

 

В офісі компанії

Найпростіший спосіб — завітати до абонентського відділу енергокомпанії або зателефонувати в колцентр. Під час розмови можна звірити коректність даних, дізнатися тариф, уточнити дату повірки, укласти або переукласти договір, проконсультуватися з інших питань.

 

На сайті компанії

Внесіть дані в особистому кабінеті або через спеціальну форму.

 

Через Telegram-бот або паблік-акаунт у Viber

Введіть назву бота «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО», перейдіть за посиланням https://t.me/Cherkasyoblenergo_bot або проскануйте qr-коди месенджерів на сайті енергокомпанії.

 

Через Portmone

Зареєстровані користувачі Portmone можуть передавати інформацію постачальникові всього в декілька кліків. Для цього потрібно створити адресу та знайти всі рахунки, що за нею виставлені. Якщо шаблон оплати Черкасиенергозбут відсутній, сформуйте його самостійно за допомогою кнопки «Додати новий рахунок». Далі зробіть такі кроки:

1. оберіть розділ «Передача показників»;

2. знайдіть у запропонованому переліку ТОВ Черкасиенергозбут і натисніть «Передати»;

3. внесіть у спеціальне поле актуальні цифри, і система розрахує кількість спожитих кіловатів. Якщо у вас встановлений багатотарифний прилад, буде здійснено середньодобовий розрахунок із застосуванням коефіцієнтів конкретних зон;

4. натисніть «Передати показники».

Окрім цього, через Portmone можна передати дані приладів обліку води та газу, а також оплатити всі комунальні послуги одним натисканням кнопки.

У персональному кабінеті можна налаштувати автоплатежі за мобільний зв’язок, інтернет і кабельне телебачення, оформити страховку, переказати кошти рідним та здійснити десятки інших фінансових операцій. З Portmone ви можете зберігати в одному місці всі рахунки та квитанції про оплати та не турбуватися про безпеку персональних і фінансових даних.

 

*партнерський матеріал

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x