Уперше зійшов на п’єдестал чемпіонату світу: Назар Чепурний виборов «бронзу»

Чемпіонат світу зі спортивної гімнастики відбувся в бельгійському Антверпені. Черкаський гімнаст Назар Чепурний став бронзовим призером в опорному стрибку, вперше у кар’єрі зійшовши на п’єдестал світової першості, повідомляють про це в НОК України.

Спортсмен виконав у фіналі два стрибки, кожний із коефіцієнтом складності 5,6, і отримав за них 14.766, всього на 0,016 бала випередивши свого більш досвідченого товариша по команді – чотириразового медаліста чемпіонатів світу у цьому виді програми Ігоря Радівілова. Переможцем став Джейк Джерман із Великої Британії (15.050). «Срібло» − в американця Хой Янга (14.849).

Нагадаємо, напередодні черкащанин Ілля Ковтун виборов срібло з багатоборства на чемпіонаті, а ще посів п’яте місце на паралельних брусах.