У Черкасах відремонтували центр реабілітації «Жага життя»

У Черкасах відремонтували центр реабілітації «Жага життя»

У Центрі комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю «Жага життя» провели ремонт коштом міського бюджету. Роботи оглянули та поспілкувалися із підопічними та колективом міський голова Анатолій Бондаренко та його профільна заступниця Марина Гаркава.

До слова, будівля колишнього дитячого садочка не знала ремонту кілька років, аж поки за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка цей об’єкт не внесли до Програми соціально-економічного і культурного розвитку.

У Центрі відремонтували групу денного догляду, трудову майстерню, спортивну залу та масажний кабінет. Тут проводять соціальну, трудову, фізичну та фізкультурно-спортивну реабілітацію. Для маломобільних людей у закладі є розкладний мобільний пандус. У планах – закупівля електропідйомника.

Близько 400 дітей та молоді з інвалідністю отримують в установі послуги з комплексної реабілітації. Керівництво Центру намагається враховувати не лише потреби всіх підопічних, а й дбати про їхній психоемоційний стан. Так, навіть в укритті стіни безкоштовно розмалювала черкащанка Юлія Клименко.

«У Черкасах ми систематично працюємо над створенням умов для повноцінного життя людей із інвалідністю у громаді. Робимо усе для того, щоб кожен житель міста, незалежно від стану здоров’я, відчував турботу і підтримку», − зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x