Черкаський національний, Ротарі клуб та Пласт підписали меморандум про співпрацю

Черкаський національний, Ротарі клуб та Пласт підписали меморандум про співпрацю

Меморандум про співпрацю поєднав осередок Національної скаутської організації України Пласт у Черкасах, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького і черкаський Ротарі-клуб.  

Підписали його ректор ЧНУ Олександр Черевко, президент Ротарі-клубу Віктор Вовк, голова Комітету міжнародного служіння «Ротарі Інтернешенл Дистрикт 2232» Ольга Палійчук та очільник Пласту в Черкасах Володимир Педько, військовий капелан із капеланської служби 118 бригади Черкаської ТрО.

Зустріч відбулася за участі проректорів ЧНУ ім. Б. Хмельницького − Василя Мойсієнка, Олександра Спрягайла, Галини Гаврилюк. До неї також долучилися учасники Ротарі-клубу Юлія Чабаненко, Віталій Юхимчук, представники Ротаракт клубу – студенти ЧНУ, представники Пласту.

Як зазначив Володимир Педько, Ротарі та ЧНУ мають необхідні для Пласту ресурси і зацікавлені в розвитку свідомої активної молоді, чим, своєю чергою, займається Пласт. Тож цей меморандум покладе початок плідної співпраці, розвитку осередку Пласту. Плануються різноманітні заходи, в передовсім національно-патріотичного спрямування, на основі пластової методики.

Організація зацікавлена в залученні активного студентства. Також черкаський Пласт шукає приміщення для роботи зі своїми вихованцями. Таким чином учасники зустрічі домовилися про першочергові кроки.

− Ми підтримуємо все, що сприяє розвитку студентства. У нас активна студрада, ми зробили своїм пріоритетом національно-патріотичне виховання. Цьогоріч ми набрали понад 2000 студентів. Створюємо середовище, де комфортно і їм, і викладачам. Зараз воєнний час, і тому важливо підготувати молодь до викликів, з якими вони можуть зіткнутися щомиті. Нам усім треба бути готовими як до миру, так і до війни. І Пласт – якраз та організація, яка допоможе нам це робити, − зазначив ректор Олександр Черевко.

За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Б. Хмельницького

 

Більше новин у нашому телеграм–каналі − https://t.me/novadoba                                                                                                                 

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x