Золотоніські лісівники створили 1,1 га нового лісу

Золотоніські лісівники створили 1,1 га нового лісу

Під час лісокультурних кампаній лісівники відновлюють ліси на суцільних зрубах, а також створюють нові насадження цим самим збільшують площу лісів. Цієї осені філії Черкаської області ДП «Ліси України» створять 11 га нових лісів, а також здійснять лісовідновлення на площі 261,6 га. Зокрема, у філії «Золотоніське лісове господарство» цієї осені уже створили 1,1 га нового лісу.

Висаджували ліс на галявинах державного лісового фонду у Вільхівському та Ліплявському лісництвах філії. Тепер на цих ділянках зростає 7,3 тис. майбутніх дерев сосни звичайної.

До створення нового лісу у Вільхівському лісництві долучились мешканці села Вільхи, які залюбки беруться до роботи, щоб у майбутньому милуватись красивим сосновим лісом.

Сосна звичайна – основна лісоутворююча порода лісів Золотоніської філії. Це обумовлено лісорослинними умовами та піщаними ґрунтами. Як відомо, сосна звичайна – незамінна порода для заліснення пісків, вона невибаглива до вологи і допомагає запобігти вітровій ерозії ґрунтів.

Загалом під час осінньої Зеленої країни у філії «Золотоніське лісове господарство» висадять майже 98 тис. сіянців на площі 12,6 га. Левова частка площ становить лісовідновлення на суцільних зрубах, що є обовʼязковою умовою лісогосподарської діяльності лісівників.

 

Більше новин у нашому телеграм–каналі − https://t.me/novadoba

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x