Нове медичне обладнання з’явилося в Монастирищенській лікарні

Нове медичне обладнання з’явилося в Монастирищенській лікарні

У Монастирищенську багатопрофільну лікарню закупили два сучасні аналізатори. Повідомляють про це в Монастирищенській міській раді.

За словами директора багатопрофільної лікарні Ігоря Григоренка, автоматичні гематологічний та біохімічний аналізатори й реагенти до них заклад придбав за власні кошти, отримані в межах договорів із Національною службою здоров’я України за послуги, надані пацієнтам. Крім того, у лабораторії провели косметичний ремонт та оновили меблі.

За словами лаборантки клінічної лабораторії Олени Паламарчук, один із апаратів, що закупили, – це автоматичний гематологічний аналізатор BC-30s Mindray. Він виконує загальний аналіз крові та дає результати за 21 показником і дозволяє отримати три гістограми (лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів).

Біохімічний автоматичний аналізатор Mindray BS-240 допомагає з обстеженнями білкового й ліпідного обмінів, функцій нирок, печінки та підшлункової залози.

– Усе обладнання повністю автоматизоване, що гарантує точність у результатах аналізів і значно пришвидшує та покращує роботу лабораторії. Продуктивність аналізаторів теж висока, гематологічний здатний обробити 70 тестів/годину, а біохімічний – 200 тестів/годину, – пояснила лаборантка.

Також у лабораторії із серпня цього року працює аналізатор електролітів ST-200 Aqua, який виконує дослідження водно-солевого обміну за 6-ма параметрами (Na, K, iCa, Cl, Li, pH) та здатний опрацювати 60 зразків за годину.

У закладі зазначили, що всі аналізи – безкоштовні, якщо є направлення від сімейного лікаря або якщо пацієнт лікується в стаціонарі.

 

Більше новин у нашому телеграм–каналі − https://t.me/novadoba                                                                                                                 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x