У Черкаському клінічному онкоцентрі відбудеться конференція на тему репродуктивних технологій

У Черкаському клінічному онкоцентрі відбудеться конференція на тему репродуктивних технологій

1 грудня 2023 року в Черкаському клінічному онкологічному центрі відбудеться обласна науково-практична конференція на тему: «Інтегрована опіка. Репродуктивні технології та онкологія разом». Про це повідомляють на фейсбук-сторінці медзакладу.

Провайдер заходу – Українська асоціація репродуктивної медицини (УАРМ)
За підтримки – кафедри фундаментальної медицини Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького

Цільова аудиторія: лікарі гінекологи, гінекологи-онкологи, акушер-гінекологи, хірурги-онкологи, загальні онкологи та хіміотерапевти, гематологи, трансплантологи, лікарі загальної практики і сімейної медицини медичних закладів м. Черкаси та Черкаської області.

Місце проведення – конференц-зал КНП «Клінічний центр онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги ЧОР».
Початок: 11.00

План заходу:
1. Вітальне слово від представників УОЗ Черкаської ОДА та адміністрації КНП «КЦОГТПМ ЧОР» (11.00−11.10).
2. Доповідач – Веселовский В.В. «Показання до проведення ЕКЗ у пацієнтів онкологічного профілю» (11.10-11.30), медичний директор клініки «Надія», лікар акушер-гінеколог, представник від України в IVF-моніторинг консорціумі Європейського товариства репродукції людини і ембріології (Київ).
3. Доповідач – Бараненко А.Л. «Кріоконсервація яйцеклітин у жінок із злоякісними пухлинами перед початком спеціального комплексного лікування» (11.30-11.50), завідувачка відділення ДРТ клініки репродуктивної медицини «Надія», лікар гінеколог-репродуктолог (Київ).
4. Доповідач – Судома І.О.
«Причини невдалих спроб ЕКЗ у хворих з онкологічними захворюваннями» (11.50-12.10), доктор мед. наук, проф., директор з науки і розвитку клініки репродуктивної медицини «Надія» (Київ).
5. Доповідач – Зукін В.Д.
«Генетика та сучасні можливості використання IVF технологій в практиці мультидисциплінарноі команди в складі гінеколог, репродуктолог, онколог» (12.10-12.30), Віце-президент Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), канд. мед. наук, директор клініки репродуктивної медицини «Надія» (Київ).
6. Доповідач – Палійчук О.В.
«Роль сучасних лабораторних методів та мініінвазивних хірургічних методик у збереження фолікулярного резерву пацієнток онкологічного та гематологічного профілю» (12.30-12.45), доктор мед. наук, проф. ЧНУ ім. Б.Хмельницького, лікар гінеколог-онколог відділу пухлин репродуктивної системи жінки КНП «КЦОГТПД ЧОР» (Черкаси).
7. Доповідач – Лук’янець О.В. «Проблемні питання збереження репродуктивного потенціалу при веденні пацієнток з онкогематологічними захворюваннями та супутньою гінекологічною патологією» (12.45-13.00), завідувачка відділу гематології та трансплантації кісткового мозку КНП «КЦОГТПД ЧОР» (Черкаси).

Лінк для реєстрації на конференцію https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdD2MzLrmEoiG…/viewform
Для отримання сертифікату з балами реєстрація є обовʼязковою.

 

Більше новин у нашому телеграмканалі − https://t.me/novadoba

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x