Черкаський гурт випустив пісню про українців, яких розлучила війна

Черкаський гурт випустив пісню про українців, яких розлучила війна

Черкаський гурт «Boberplane» презентував пісню «Один серед руїн». Цей трек – про українців, яких війна розділила тисячами кілометрів. Про це повідомляють журналісти «Нової Доби».

– Ідея для написання пісні в мене народилася, коли працював у Гуманітарному центрі Черкас. На власні очі я бачив людей, які перебувають «на межі». Вони відправили дружин, дітей, матерів і бабусь за кордон, аби зберегти їхні життя, а самі залишились із пусткою всередині. Тож один серед руїн – це збірний образ українців, яким болить через розлуку із сім’єю. Однак ми співаємо, що в кінці тунелю завжди є світло й ви обов’язково зустрінетесь, адже рідні мають бути разом, – зазначив фронтмен гурту «Boberplane» Сергій Бобров.

Фото: Антон Аргунов

Композицію «Один серед руїн» часто виконували під час благодійних концертів і поштовхом до запису стала реакція глядачів. Це перший трек гурту, який оприлюднили на цифрових платформах. Проте на цьому виконавці не зупиняться та публікуватимуть свою музику надалі.

Фото: Антон Аргунов

– Ми почали грати «Один серед руїн» на концертах і вона чіпляла всю залу, ніхто не залишався байдужим. Тож вирішили, що її варто видати. Це, як то кажуть, «перша ластівка», бо далі будемо ще записувати. Технічний процес тривав довго, адже кожен з нас прагнув отримати максимально якісний результат. Вірю, що цей трек знайде свого слухача, – додав Бобров.

Обкладинка пісні «Один серед руїн» належить черкаській фотографині Ользі Степаньян.

Про «Boberplane»

Гурт сформувався із дуету. Сергій Бобров (гітара, вокал, музика, тексти) і Максим Кривобородов (гітара, музика, аранжування) організовували благодійні концерти на підтримку ЗСУ в Черкасах. Поступово вони створювали масштабніші музичні програми та запрошували інших музикантів, аби забезпечити краще звучання. Тож решта учасників гурту «Boberplane» з’явилась у потрібному місці в потрібний час. Серед них – Маргарита Бєлкіна (електропіаніно), Іван Цаплюк (ударні), Олександр Шнайдер (контрабас).

Фото: Антон Аргунов

Довідково: назва гурту «Boberplane» походить від найменування безпілотника українського виробництва – «бобра». Прізвище фронтмена теж великою мірою визначило назву колективу.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x