На базі Черкаської обласної лікарні понад 400 лікарів та медсестер пройшли навчання

На базі Черкаської обласної лікарні понад 400 лікарів та медсестер пройшли навчання

У Черкаській обласній лікарні з вересня запрацювала навчальна кімната для медичного та не медичного персоналу, де за допомогою спеціального обладнання та досвідчених фахівців проводяться заняття з надання невідкладної допомоги, догляду за пацієнтом та проведенню ін’єкцій. Про це повідомляють у Черкаській обласній раді.

Так, 430 лікарів та медичних сестер пульмонологічного, діагностичного, реабілітаційного, ендокринологічного, алергологічного, урологічного відділень та діагностично-консультативного центру Черкаської обласної лікарні отримали нові знання, вдосконалили і поліпшили практичні навички та готові реалізовувати їх у роботі, аби ще якісніше надавати медичні послуги пацієнтам.

Вони зауважують, що заняття були досить цікавими з використанням сучасних методик, а також проходили в комфортних умовах та дружній атмосфері.

− Упевнена, що після такого навчання наш колектив став не лише більш професійним, а й згуртованим. Надалі зможемо передати цей досвід й іншим закладам охорони здоров’я області, − підсумувала Наталія Труба.

 

Більше новин у нашому телеграмканалі − https://t.me/novadoba

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x