На Черкащині створюють підприємство з виробництва кормових добавок

На Черкащині створюють підприємство з виробництва кормових добавок

Минуло кілька тижнів після проведення Черкаського міжнародного економічного форуму-2023. Про конкретні результати поінформував начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

«По-перше, на Черкащині створюється нове підприємство з виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів. Інвестор – українська EFI Group, що вже має один завод на Черкащині. Обсяг інвестицій – $25 млн. Мінімум +100 нових робочих місць для жителів області. Крім того, підприємство працюватиме на сировині черкаських аграріїв. Робота над проєктом почалась під час війни, як і його реалізація. Впевнений, цей факт також буде важливим сигналом і для інших інвесторів.

По-друге, підписано меморандум про розвиток індустріальних парків в області – «Черкаська індустріальна економіка». Це ставка на наукомісткі виробництва, про які ми говоримо впродовж останніх десятиліть. Настав час перейти від слів до конкретних справ. Індустріальні парки якраз і є тим інструментом, який полегшує взаємодію влади та бізнесу та визначає пріоритети. Технології – це майбутнє не тільки для ІТ-сектору, а й для аграрного виробництва, переробки, логістики і, звісно, сучасних рішень у сфері військово-промислового комплексу.

По-третє, організація форуму профінансована представниками черкаського бізнесу. І це говорить про актуальність і значущість такої комунікації. Важливо, що під час форуму був проведений пасивний аукціон, на якому ми зібрали до 500 тис. грн для Сил оборони. І за це окрема подяка черкаському бізнесу!

По-четверте, сам факт організації такого масштабного економічного заходу в області свідчить про комфортний інвестиційний клімат тут. Для мені як начальника ОВА це дуже важливо. Діалог влади та бізнесу на Черкащині є послідовним і конструктивним.

По-п’яте, ми мали високий рівень професійної дискусії на форумі та статус учасників. Економічні експерти, науковці світового рівня, глобальні та регіональні інвестори, урядовці та парламентарі – всі вони довели, що ми рухаємося у правильному напрямку, що економічний тил є кому формувати та захищати. А це також є складовою майбутньої спільної перемоги над ворогом.

І наостанок. Третя панель – про розвиток людського капіталу – була надзвичайно яскравою та цікавою. Цим питанням переймаються і представники влади, і бізнес, і науковці. В одній панелі працювали всесвітньовідомий демограф, урядовці, ветеран-підприємець, один із лідерів аграрного бізнесу України. З таким комплексним підходом, я впевнений, ми зможемо зберегти ветеранів як основу людського капіталу оновленої України», − йдеться у повідомленні від начальника ОВА в телеграм-каналі.

 

Більше новин у нашому телеграмканалі − https://t.me/novadoba

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x