До +30 прогнозують в області на вівторок

Дата: 11-09-2017, 14:23

До +30 прогнозують в області на вівторок
Як повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, із приходом осені погода стає мінливою. Так, минулі вихідні видались на Черкащині теплими і сухими.

Середній температурний фон 10.09 становив 20−21º, що на 5−7º вище кліматичної норми і відповідав середині літа. Максимальні температури повітря досягали +26−+28º.
Причиною такої погоди був інтенсивний сонячний прогрів в умовах антициклону, який поєднувався із сухими теплими вітрами з південного сходу. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Температура води у р. Дніпро на ранок 11 вересня становила +19º. Хоча вода прохолодна, проте ще відповідає купальному сезону.

За прогнозом синоптиків, завтра на Черкащині утримається сонячна та суха погода з температурним фоном на 6−8° вищим кліматичної норми. Температура повітря у денні години підніматиметься до спекотних значень +30º. Така погода сприятиме зростанню показника пожежної небезпеки в екосистемах області.

13 вересня, після проходження циклону із Кишинева на Мінськ через західну частину нашої області температурний фон тимчасово спаде на 8−10º. Температура повітря вночі 8..13º, вдень 17..22º.

Із 14 вересня внаслідок впливу західного антициклону на Черкащині знов потеплішає – у денні години до +25−+27°. При цьому істотних опадів не передбачається. Така погода утримається до кінця поточного тижня.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода