Виконком у Черкасах схвалив проєкт бюджету 2024

Виконком у Черкасах схвалив проєкт бюджету 2024

Проєкт рішення міської ради «Про  бюджет Черкаської  міської територіальної громади на 2024 рік» схвалив виконавчий комітет. Інформують про це в пресслужбі Черкаської міської ради.

Документ представила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко.

Доходи бюджету Черкаської міської територіальної громади на 2024 рік (із  офіційними трансфертами)  обраховано в сумі 4 268,1 млн грн, у тому числі:

– доходи  загального фонду – 4 108,6 млн грн;

– доходи спеціального фонду – 159,5 млн грн, у т.ч. доходи бюджету розвитку –  23,1 млн грн.

За рахунок власних доходів очікується отримати 3 608,7 млн грн, що на 975,5 млн грн (або на 21,3 %) менше від планових показників.

Причина зменшення − вилучення ПДФО з грошового забезпечення військовослужбовців та працівників правоохоронних органів. Загальний обсяг видатків та кредитування бюджету Черкаської міської територіальної громади на 2024 рік визначено в сумі 4 268,1 млн грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду – 3 895,2 млн грн, видатків спеціального фонду – у сумі 352,0 млн грн, обсяг кредитування – 20,9 млн грн.

Видатки за Програмою підтримки Збройних Сил України до її затвердження спрямовані в резервний фонд. Крім того, із метою оперативного реагування в умовах дії воєнного стану та створення резервів щодо подолання наслідків надзвичайних ситуацій у резервному фонді передбачені кошти в сумі 70,5 млн грн.

Таким чином резервний фонд у проєкті бюджету на 2024 рік становить 300,5 млн грн. Загальний обсяг бюджету розвитку в проєкті бюджету − 215,7 млн грн.

Після проведення інвентаризації об’єктів бюджету розвитку та затвердження Програми соціально-економічного розвитку м. Черкаси буде здійснено розподіл коштів по об’єктах за окремим рішенням Черкаської міської ради.
Для підтримки учасників оборони України та членів їх сімей, членів сімей загиблих та зниклих безвісті учасників оборони України в бюджеті територіальної громади в межах Комплексної програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів м. Черкаси на 2022-2024 роки передбачені видатки в сумі 131,1 млн грн, зокрема на забезпечення харчування дітей в закладах дошкільної освіти – 10,8 млн, пільг на оплату ЖКП – 1,2 млн грн, на виплату соціальних допомог – 119,1 млн грн.

Цей проєкт рішення після проходження бюджетної комісії і громадського обговорення буде винесений на розгляд сесії Черкаської міської ради.

 

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba                                                                                                                 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x