Що таке стрім та як почати трансляцію на Твічі

Що таке стрім та як почати трансляцію на Твічі

Стрім – це прямий ефір, під час якого автор має можливість взаємодіяти зі своєю аудиторією. Незважаючи на те, що стрімінг-трансляція доступна на різних платформах, таких як Ютуб, Тік Ток, Інстаграм, подібний формат зародився і розповсюдився завдяки такому сервісу, як Твич.

Сьогодні ми говоримо про те, що таке стрім, як написати його вести, розкажемо детальніше про Твіч онлайн. Якщо ви починаєте блогер, для швидкого старту вам може допомогти накрутка в LikesID.com. За допомогою сервісу можна купити відвідувачів, підписників, перегляди та інші види активності.

 

Що таке стрім

 

Слово “стрімінг” (streaming) в сучасному контексті часто асоціюється з онлайн-трансляцією аудіо або відео контенту через Інтернет. Взагалі, стрімінг – це процес передачі даних в режимі реального часу, коли користувачі можуть одразу споживати контент в прямому ефірі, не чекаючи завершення завантаження.

Стрімер – це особа, яка проводить онлайн-трансляції свого відео- або аудіоконтенту через Інтернет для аудиторії.

 

Що таке Твіч

 

Twitch – це популярна онлайн-платформа для трансляції відео, яка спеціалізується на ігровому контенті та живих трансляціях. Платформа надає користувачам можливість створювати власні трансляції (або “стріми”) і дивитися стріми інших користувачів. Twitch містить різноманітні типи відеоконтенту, такі як ігрові стріми, трансляції музики, художні та кулінарні шоу, подкасти та багато іншого.

Щоб отримати доступ до ефірів, вам достатньо створити свій канал. Для ведення стримів не потрібні ніякі додаткові грошові вкладення. При цьому бажано заздалегідь подумати про покупку хорошої камери й мікрофона – розмиті відео зі сторонніми шумами точно ніхто не буде дивитися.

Як зробити стрім

 

Невелика покрокова інструкція, як стрімити на Твіч:

1. Створіть обліковий запис на Twitch. Якщо у вас ще немає облікового запису на Twitch, спершу створіть його. Ви можете зробити це, перейшовши на офіційний сайт Twitch і натиснувши “Зареєструватися”.

2. Підготуйте необхідне обладнання. Вам знадобиться комп’ютер або інший пристрій для трансляції, веб-камера (за бажанням), мікрофон, інтернет-підключення та програмне забезпечення для трансляцій. Популярними програмами для трансляцій є OBS (Open Broadcaster Software) і XSplit.

3. Налаштуйте програму для трансляцій. Встановіть програму для трансляцій на ваш комп’ютер та налаштуйте її. Додайте джерела для зображення (відео з веб-камери, екрану тощо) та звуку (мікрофон). Переконайтеся, що налаштування відео та аудіо відповідають вашим потребам.

4. Зареєструйте стрім на Twitch. Увійдіть у свій обліковий запис на Twitch та натисніть на іконку камери (піктограма “Створити” або “Старт”) у верхньому правому куті сторінки.

5. Налаштуйте метадані стріму. Вкажіть назву свого стріму, категорію (наприклад, “Ігри”, “Музика”, “Творчість”), теги й опис. Ці метадані допоможуть глядачам знаходити ваш стрім.

6. Почніть стрім. Після налаштування програми для трансляцій і метаданих, натисніть “Почати стрім” або подібну опцію у вашій програмі. Ваш стрім буде транслюватися в режимі реального часу на вашому каналі на Twitch.

Під час стріму ви можете взаємодіяти з глядачами через чат і відповідати на їхні коментарі та запитання.

Заборонені слова на Твіч

 

Перш ніж розпочати трансляцію, вам також варто вивчити заборонені слова на Твічі. Це допоможе уникнути можливих блокувань. До списку фраз відносять:

Нецензурна лексика

Расизм і дискримінація

Націоналізм і насильство

Сексуальний контент і образи

Спам та ін.

 

Скільки заробляють стримери Twitch?

Зазвичай менш популярні стримери або ті, хто має менш як 100 глядачів, заробляють близько кількох сотень доларів на місяць, а деякі можуть заробляти та до кількох тисяч за допомогою стрімів.

При середній кількості переглядів 100 за потік, стример Twitch може розраховувати на прибуток та донати від $1000 до $1500 на місяць. Маленькі канали зазвичай не заробляють більше цієї суми, тому що вони не мають достатньої взаємодії зі своїми глядачами.

Ті, кому вдається заробити більше кількох тисяч, зазвичай перебувають у діапазоні 1k+ людей та часто мають спонсорську підтримку ігрових компаній для своїх відео у Твіч.

 

Висновок

Тепер ви знаєте, як запустити стрим на Твіч. Щоб платформа дійсно приносила вам хороший дохід, залучайте нових глядачів, а також дотримуйтесь правил платформи. На початку ведення каналу ви можете скористатися допомогою сервісів накрутки для швидкого старту.

 

*партнерський матеріал

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x