В Умані розпочали відновлювати будинок, у який поцілила ворожа ракета

В Умані розпочали відновлювати будинок, у який поцілила ворожа ракета

В Умані розпочинають відбудову будинку, поруйнованого внаслідок влучання ворожої ракети. Жодна гривня за цим проєктом не буде витрачена безконтрольно. На цьому під час виїзної наради робочої групи «Прозорість та підзвітність» наголосив її керівник, заступник очільника області Антон Царюк. Про це інформують у пресслужбі Черкаської ОВА.

Проєкт втілюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Поки що тут тривають підготовчі технічні роботи. На об’єкті працюють будівельники. Вони проводять прибирання та утеплення технічного поверху, демонтаж і вивезення сміття.

– Спільно з підрядною організацією та представниками місцевої влади обговорили нагальні питання втілення проекту з відновлення багатоквартирного будинку, адже це складний об’єкт, – наголосив Антон Царюк. – Зокрема й технічно. Такі комунікації проводитимемо регулярно, адже проєкт – нестандартний, будівля ще радянського зразка. Її відновлення та реконструкція потребує нових рішень.

Водночас є потреба відточкувати нагальні питання з проведення будівельних робіт безпосередньо із проєктантом. Його планують залучати до нарад надалі.

 

– Учергове наголошу: для нас важливо максимально прозоро втілювати цей проект, – відзначив Антон Царюк. – Витрати кожної гривні на цьому будівництві будуть детально перевірятися, відповідно до поданих підрядником актів. Суспільство вимагає від нас прозорої та максимально підзвітної роботи над цим проектом відбудови. На рівні ОВА ми тримаємо виконання цього проекту на постійному контролі.

Нагадаємо, в області коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії втілюють два проєкти: відновлення багатоквартирного будинку в Умані та Паланського ліцею. Контроль за втіленням цих проектів здійснюють у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x