У понад 300 навчальних закладах регіону встановлено «тривожні кнопки»

У понад 300 навчальних закладах регіону встановлено «тривожні кнопки»

На Черкащині масштабують проєкти щодо створення безпечних умов під час освітнього процесу в закладах освіти. Йдеться не тільки про наявність фізичної охорони, а й обладнання закладів відповідними технічними засобами, як: відеоспостереження, «тривожні кнопки», охоронна сигналізація, аркові металодетектори. Про це повідомив заступник начальника ГУНП у Черкаській області Сергій Коваленко. Інформують про це в пресслужбі Черкаської ОВА.

Як він зауважив, наразі в 323 закладах регіону встановлено «тривожні кнопки» поліції охорони. У 117 – функціонує відеоспостереження. Водночас охоронна сигналізація вже є в 48 закладах.

– Робота в цьому напрямі триває в кожній тергромаді, – наголосив Сергій Коваленко. – Про подальші кроки та пріоритетні завдання днями йшлося на розширеній нараді в ОВА. Окрему увагу зосередили на встановленні в освітніх закладах технічних засобів охорони. Також обговорили питання щодо їхнього забезпечення фізичною охороною Управління поліції охорони.

Ще один безпековий проєкт, що реалізується в області, – «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі». Він стартував у січні минулого року. Наразі впроваджений у Білозірській, Бобрицькій, Мліївській, Ладижинській і Шевченківській тергромадах.

– Наші спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі спільно з представниками інших служб провели для учнів понад 300 профілактичних заходів на різну тематику, – розповів Сергій Коваленко. – Ефективність такої роботи вже помітна.

Крім цього, у закладах освіти відпрацьовано алгоритм дій у разі нападу або ризику нападу на заклад освіти. Інформування про випадки здійснюватиме відповідна система оповіщення. Її вже впроваджують у закладах.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x