Черкаський національний – 57 у престижному міжнародному рейтингу

Черкаський національний – 57 у престижному міжнародному рейтингу

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького став 57 із 438 наукових установ та закладів вищої освіти України у рейтингу Ukrainian National H-index Ranking.

Це незалежний міжнародний рейтинг, що направлений на оцінку наукової продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій у різних країнах на основі консолідованого показника індексу Гірша.

Рейтинг враховує сумарний показник індексу Гірша наукових установ України з урахуванням відомостей наукометричних баз даних та платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar. На основі цих даних формується індикатор National H-index Ranking та відповідна ранжована позиція в рейтингу (Position).

Усі ЗВО та наукові установи України, відповідно до рейтингу, поділені на три групи: «Лідери з наукового потенціалу» та «Високий науковий потенціал» та «Учасники рейтингу».

ЧНУ став 57-м у загальному рейтингу і сьомим у групі «Високий науковий потенціал». Черкаський національний − єдиний університет Черкащини, який увійшов у цю групу.

− Рейтинг став гарним підсумком нашої роботи в умовах воєнного стану і засвідчив, що потенціал наших науковців високий. Вітаю колектив із цим результатом! Працюємо далі! − зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Б. Хмельницького

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x