До 70-річчя утворення області відбулася конференції  «Черкащина в контексті історії України»

До 70-річчя утворення області відбулася конференції  «Черкащина в контексті історії України»

На Черкащині продовжують реалізувати краєзнавчі проєкти. До них активно залучають істориків, науковців, студентство та учнівську молодь. Про це повідомив заступник очільника ОВА Олександр Шамрай на зустрічі із краєзнавцями області.

Вона відбулася в межах історико-краєзнавчої  конференції  «Черкащина  в контексті історії України». Її присвятили 70-річчю утворення нашої області. Захід об’єднав відомих і юних дослідників регіону, а також представників сусідніх областей.

– В історичній пам’яті – наша сила, – наголосив Олександр Шамрай. – Діяльність науковців-краєзнавців важлива. Бо вона не тільки про збір фактів, написання наукових праць, а й про навчання молоді. Створення нових краєзнавчих проектів для наших учнів і студентства. Це потрібно. Це – на часі!

До прикладу, одним із таких проектів є новий курс з історії рідного краю в межах освітянського проєкту «Моя Черкащина».  Його також присвятили 70-річчю з дня утворення Черкаської області. Курс стартував у школах області з 1 вересня. Його викладають учням 7−11 класів.

Окрім цього, Олександр Шамрай зауважив, що в області окрему увагу зосереджують на створенні нових можливостей для учнівського краєзнавства. Зокрема, на базі шкіл функціонують понад 200 гуртків, що спрямовані на залучення дітей до краєзнавчої, народознавчої та історичної роботи.

– Нині, у час війни, це надважливо, – наголосив він. – Така робота осередків сприяє розвитку здібностей дітей. Також це можливість для учнів займатися улюбленою справою або віднайти нове хобі.

 

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x