У ЧІПБ відкрили багатомодульний тренажер контейнерного типу

У ЧІПБ відкрили багатомодульний тренажер контейнерного типу

Нещодавно в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулося офіційне відкриття багатомодульного тренажера контейнерного типу. Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

Начальник ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля Віктор Гвоздь розповів:

«Цей комплекс − необхідне підсилення навчального процесу, адже відтворює умови, максимально наближені до реальних пожеж у закритих приміщеннях».

«Впевнена, що цей тренажер допоможе черкаським рятувальникам стати ще більш досвідченими та професійними. Важливо, що в умовах повномасштабного вторгнення навчальні заклади міста розвиваються і випускають кваліфікованих фахівців», − сказала заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

У межах проєкту «Регіональні тренінгові центри порятунку − підтримка системи підготовки добровільної пожежної охорони та професійних аварійних служб в Україні − частина ІІ» між Пожежною академією м. Варшава та Державною службою України з надзвичайних ситуацій 6 працівників інституту пожежної безпеки пройшли теоретичні та практичні навчання, здобули кваліфікацію інструкторів міжнародного зразка. Крім того, отримали сертифікати на право виконання монтажних робіт та робіт з обслуговування багатомодульного тренажера контейнерного типу.

Цей проєкт фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Зі слів директорки Центру українсько-польських освітніх інновацій ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля Тетяни Чубіної, тут кожен рятувальник може випробувати себе в екстремальних ситуаціях та застосувати свої теоретичні знання на практиці.

«Вдячна кожному: ЗСУ за захист, польським колегам за можливості, керівництву ДСНС України за розуміння та підтримку, колективу інституту за сприяння; інструкторам за відповідальність та відданість справі», − зазначила Тетяна Чубіна.

Перший заступник Черкаського міського голови Сергій Тищенко зазначив: «Дякую нашим рятувальникам, які щодня виконують надскладну роботу та готові прийти на допомогу в будь-який момент. Ви − наша підтримка та безпека».

Крім того, Сергій Тищенко вручив співробітникам інституту подяки міського голови за високий професіоналізм у роботі та сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану.

 

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x