Гороскоп від «Нової Доби»

Гороскоп від «Нової Доби»

Овен

День буде непростим, але результативним — особливо якщо на шляху до мети діятимете сміливо. Хмари навколо можуть збиратися, проте це допоможе розставити всі крапки над i в особистих стосунках, і ділових відносинах. Зайві люди зникнуть з радарів, але їхнє місце швидко перестане бути вакантним.

 

 

Телець

Усю увагу в понеділок буде зосереджено на рідних і близьких. Це прекрасний час для теплих сімейних вечорів, планування весілля або народження дитини, облаштування дому. Доба сприятлива для угод, які стосуються нерухомості та вирішення житлових питань: переїзду, ремонту або будівництва.

 

 

Близнюки

Час переходу на новий рівень. Особливо вдалим початок тижня буде для Близнюків, які переосмислили минуле й угледіли новий вектор розвитку. Можуть відбуватися доленосні зустрічі, траплятися важливі повороти на життєвому шляху. Головна порада — передбачити розвиток подій на два, а то й три кроки вперед.

 

 

Рак

Уміння в усьому знаходити баланс подарує приємні моменти, які захочеться надовго зберегти в пам’яті. Романтика супроводжуватиме багатьох: деякі пари зважаться на  шлюб, у самотніх є всі шанси знайти кохану людину, а хтось поверне стосунки з минулого.

 

 

Лев

Представники знаку можуть розраховувати на поліпшення матеріального стану. На когось чекає підвищення або бонуси за виконану роботу. А дехто реалізовуватиме робочі проєкти в онлайновому форматі. У цей спосіб Леви виграють у часі — вільну годину варто виокремити родині й дітям.

 

 

Діва

Починається активний і вдалий період. Комусь пощастить у розвитку бізнесу й інвестуванні, хтось відчує прилив енергії для протистояння конкурентам, а деякі Діви спрямують ресурси на вдосконалення тіла і долучаться до силових тренувань. У будь-якому випадку позитивний настрій гарантований.

 

 

Терези

Здобуття нового фаху або підвищення кваліфікації — на це варто витратити час і кошти сьогодні. Тому Терезам із творчою сферою інтересів, цей період подарує заряд натхнення, нові ідеї, смисли й проєкти. Звісно ж, якщо ризикнути, вийти за звичні межі й дати волю уяві.

 

 

Скорпіон

Цей період принесе більше подорожей, ніж кілька минулих місяців укупі: під впливом планет представникам знаку буде складно всидіти на місці. На декого чекають відрядження. Зокрема, жагу руху втамують часті прогулянки або пробіжки.

 

 

Стрілець

Сприятливий період для тих, хто вміє чекати й має витримку. У понеділок давні проєкти принесуть плоди, а нові починання призведуть до вагомих результатів у майбутньому. Гороскоп рекомендує забути про поспіх, відвертальні чинники й розраховувати на багатоходову тривалу гру.

 

 

Козеріг

Інтенсивність подій протягом дня може виявитися непростим випробуванням, незалежно від їхнього характеру. Навіть масштабні успіхи можуть вибити ґрунт з-під ніг, якщо будуть стрімкими й несподіваними. Погляд з боку допоможе переосмислити те, що відбувається, і подивитися на речі позитивно.

 

 

Водолій

Понеділок — шанс сповільнитися перед насиченим тижнем. Гороскоп рекомендує ощадно витрачати і матеріальні, і внутрішні резерви — зосередитися на простих побутових утіхах: смачна їжа, курс масажу, зустрічі з друзями допоможуть досягти гармонії. Навіть короткий релакс буде доречним.

 

Риби

Потреба в яскравих емоціях буде такою сильною, що творчі особистості можуть вигадати об’єкт обожнювання або прийняти звичайну ввічливість за симпатію й флірт. Варто тверезіше й реалістичніше дивитися на взаємини, аби не потрапити в пастку власних ілюзій.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x