Черкаським учням, батьки яких загинули на війні, благодійники передали планшети

Черкаським учням, батьки яких загинули на війні, благодійники передали планшети

Діткам, батьки яких загинули під час повномасштабної війни, ротарійці вручили подарунки. Десять дітей, учні черкаських шкіл, отримали планшети та солодощі. Вручення відбулося в Черкаському колегіумі «Берегиня», де на сьогодні навчається восьмеро діток, батьки яких загинули на війні. До них приєдналися ще двійко дітей з іншого навчального закладу.

− На сьогодні дуже важливо підтримувати діток, батьки яких загинули під час війни. Адже вони позбавлені обіймів батьківських і тому як тільки можемо хочемо підтримувати їх: словами, подарунками, увагою, − зазначає Світлана Онопрієнко, директорка колегіуму «Берегиня», членкиня Ротарі клубу. − У нашому закладі восьмеро діток із шести родин, на жаль, утратили батьків. Це велика трагедія… Сьогодні діткам вручили планшети, це дуже потрібні подарунки, адже попри те, що школярі навчаються більше очно, усе ж дистанційне навчання від нас нікуди не поділося. Тому ці гаджети допоможуть дітям у навчанні.

Ірина Гончаренко, професорка Черкаського державного технологічного університету, членкиня Ротарі клубу «Черкаси-Синергія» наголошує, що попри війну в дітей має бути дитинство.

− Дистрикт 1510 та особисто Кзавьєр Пако справжні друзі України. Вони з початку повномасштабного вторгнення допомогли багатьом родинам, освітнім закладам, дитячим установам тощо. Їхня підтримка − дуже вагома для кожного з нас! Адже знати, що ти маєш справжніх друзів, та постійно відчувати їхню підтримку, це неймовірно! Укотре дякую нашим французьким друзям!

Президентка Ротарі клубу Лариса Пуш зазначила:

− Наш клуб має окрему програму опіки над дітьми, які втратили батьків на війні. За останні півроку нам вдалося долучитись до глобального міжнародного ротарійського проєкту «Здоров’я дітей України» та організувати перебування у дитячому оздоровчому таборі у Закопане 16 діткам з Черкащини.

Зараз у новорічні свята ми також плануємо низку святкових заходів для малят, адже одним із важливих напрямків ротарійської діяльності є турбота про дітей та їхнє щасливе дитинство. І наші діти, попри війну і біль втрати рідних, мають вірити у перемогу добра та світла, вірити у новорічну казку!

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x