У Черкасах триває ремонт приміщення для майбутнього кризового центру

У Черкасах триває ремонт приміщення для майбутнього кризового центру

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із заступницею міського голови Мариною Гаркавою проінспектував приміщення майбутнього кризового центру. 

Приміщення планують відкрити улітку 2024 року. Кризовий центр є спільним проєктом територіальної громади Черкас та Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Він реалізується в межах проєкту розбудови муніципальних систем «Міста і громади, вільні від домашнього насильства».

Для цього проєкту залучена державна дотація в розмірі 8,3 млн грн.
«Упевнений, що цей центр потрібен нашим громадянам. Він допоможе їм відновитися після пережитого стресу та знайти нову опору в житті. Дякую всім, хто долучається до створення цього центру. Разом ми зробимо наше місто ще більш безпечним та комфортним для кожної людини», − зазначає Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що в майбутньому тут будуть допомагати особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у тому числі серед внутрішньо переміщених осіб. Крім того, за проєктом будуть 2 спеціалізовані служби з протидії насильству: денний центр із кризовою кімнатою і притулок. У ньому зможуть проживати до півроку й отримувати необхідну соціально-психологічну допомогу близько 50 осіб.
Зараз у приміщенні тривають підготовчі роботи: вивезено близько 70 тонн будівельного сміття, зроблено повний демонтаж підлоги, на черзі армування та бетонування підлоги, проведення водовідведення та опалення.

 

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x