Якість та безпечність: якою має бути новорічна ялинка

Якість та безпечність: якою має бути новорічна ялинка

Ялинка – обов’язковий атрибут Нового року, який ставлять чи не в кожній домівці. Хтось обирає живу красуню, хтось штучну. Але головне, на чому наголошують фахівці ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України». є проведення радіаційних досліджень як штучних, так і природніх ялинок.

Щоб уникнути неприємностей штучну ялинку краще купувати в спеціалізованих магазинах, де можна ознайомитися з інформацією щодо виробника, складу і якості матеріалів, із яких виготовлена ялинка, висновком державної епідеміологічної експертизи, протоколом досліджень виробів із полімерних матеріалів.

Вибираючи штучне новорічне дерево, зверніть увагу на його запах. Якщо він різкий та неприємний, на такому виробі не варто зупинятися.

Перевірте міцність голок та гілок. Проведіть рукою за «зростанням», проти «зростання», трохи стисніть, потягніть пучок на себе. Голки повинні швидко повертатися в початковий стан і звісно, не обсипатися.

Перевірте рукою, чи залишається слід на шкірі від фарби. Зберігайте розрахунковий документ, що підтверджує факт купівлі.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x