В Умані на хабарі спіймали керівника комунального підприємства

Дата: 15-09-2017, 17:21

В Умані на хабарі спіймали керівника комунального підприємства
Сьогодні завдяки скоординованим діям Уманської місцевої прокуратури, працівників Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчих Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито протиправну схему отримання неправомірної вигоди. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Керівник комунального підприємства «Комунальник» Уманської міської ради вимагав від фізичної особи-підприємця хабар у розмірі 15 тис. грн. за сприяння у безперешкодному наданні дозволів на розміщення елементів вуличної торгівлі під час паломництва хасидів.

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому, безпосередньо під час одержання нею в службовому кабінеті частини обумовлених коштів в розмірі 200 доларів США за включення до списку суб’єктів господарювання, яким надано дозволи на здійснення торгівлі, та безперешкодне розташування відповідних об’єктів торгівлі.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи щодо повідомлення особі про підозру та обрання їй запобіжного заходу.

На цей час у кримінальному провадженні перевіряються факти одержання вказаним посадовцем неправомірної вигоди від інших суб’єктів господарювання за вирішення ним аналогічних питань.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода