«Черкаський вимір»: в області розвивають платформу ветерана

«Черкаський вимір»: в області розвивають платформу ветерана

Адресно та вичерпно. В області для військовослужбовців і членів їхніх родин діє платформа ветерана «Черкаський вимір». Інформацію на сайті постійно актуалізують та оновлюють, повідомляють у пресслужбі Черкаської ОВА.

Мінімум часу для пошуку інформації – максимум результату. За таким принципом побудована екосистема ветеранської платформи «Черкаський вимір». Допомагають з її веденням партнери з McLaut.

– Ми спільно створили дуже вичерпний інструмент із пошуку необхідної інформації для наших ветеранів та їхніх родин, – відзначила перша заступниця очільника Черкащини Наталія Кравченко. – Зараз наша мета – аби цей ресурс став допоміжним ще більшій кількості користувачів. Особливо в територіальних громадах. Адже, надаючи актуальну інформацію, можемо скоротити шлях ветерана до необхідної послуги. Ветеранська платформа – своєрідний посередник між нашими військовими та надавачами послуг, який економить час та емоційний ресурс. Адже про чимало можливостей наші ветерани, на жаль, можуть і не знати.

Платформа містить алгоритми пошуку зниклих безвісти, набуття статусу ветерана війни, переліки пільг як державного рівня, так і в розрізі наших тергромад, інформацію про медичну допомогу та реабілітацію, пенсійне забезпечення, професійну освіту, започаткування власної справи, грантові можливості та багато інших інструментів.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x