Від міста-побратима Черкаси отримали черговий гуманітарний вантаж

Від міста-побратима Черкаси отримали черговий гуманітарний вантаж

Черкаська територіальна громада отримала черговий гуманітарний вантаж від міста-побратима Білефельд. Вантаж вагою понад 8 тонн включає в себе різноманітні товари. 

«Місто Білефельд не лишились осторонь подій в Україні та вже неодноразово надавали нам різну підтримку. Дякую нашим німецьким партнерам за допомогу», − сказав Черкаський міський голова  Анатолій Бондаренко.

«Партнери надали побутову техніку, медичне обладнання, меблі та ін. Ця гуманітарна допомога надзвичайно важлива для нашої громади, особливо сьогодні. Після розвантаження допомога буде розподілена на важливі галузі міста, зокрема соціальну, освітню, медичну, комунальну», − наголосила заступниця міського голови Марина Гаркава.

Нагадаємо, що спільно з містом-побратимом Черкаси взяли участь у програмі фінансування, організованій Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Черкаси разом із Білефельдом подали заявку на участь у проєкті: «Покращення цивільного захисту» в муніципальному партнерстві з Україною 2023» і отримали підтвердження від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) щодо надання місту Черкаси трьох Пакетів підтримки загальною сумою в 110 000 євро.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x