Для черкащан на День міста виступив український гурт «Мандри»

Дата: 17-09-2017, 15:04

Для черкащан на День міста виступив український гурт «Мандри»
На День міста, 16 вересня, у вечірній Долині троянд черкасці приймали пісенні вітання. На сцені "запалювали" та заряджали людей драйвом кілька музичних колективів. Першими виступили чигиринський "Простір", за ними – "July 8" із обласного центру. Хедлайнером вечора став відомий український гурт "Мандри", який виступив із новою програмою "Час летить".

Під час концерту звучали як нові, так і добре відомі та вже улюблені пісні "Мандрів". Разом із тим, для черкащан відбулася презентація кліпу на нову композицію "Гради вогняні", який вийшов у світ 24 серпня. Усі використані в ньому фото та відео знімалися впродовж останніх трьох років неоголошеної війни на східних кордонах.

– "Час летить" – це наша реальність, це свідчить про зміни. Життя, особливо українське, – це унікальний момент. Зараз ми нарешті почали робити те, що мали б робити ще років 25 тому… – прокоментував лідер гурту Сергій Фоменко (Фома). – Але добре, що вони почалися, навіть зараз. Насправді, зараз дуже цікаво жити в Україні, спостерігати за змінами та брати в них участь. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Для фронтмена "Мандрів" Фоми Черкаси – особливе місто. Тут, до слова, живуть його куми: свого часу він став хрещеним батьком сина дизайнерки Олесі Теліженко – Аскольда.

– Черкаси – це дуже красиве місто, серце й головне місце українства, тут фантастична природа: Дніпро, ліси… А ще тут живуть чудові люди. Черкаси – це місто, яке має власне обличчя, яке ні на кого більше не схоже, – поділився враженнями про місто Фома. – У цей день усім черкащанам, у першу чергу, хочу побажати завжди гарного настрою та міцного здоров’я, а самому місту – процвітання. Розвивайте туризм, проводьте ще більше різноманітних фестивалів, знімайте кіно про себе та возіть екскурсії, відновіть пароплав із Києва до Черкас

У неділю, 17 вересня, Черкаси продовжать відзначати 731-шу річницю від дня заснування. Цього дня на Центральному стадіоні відбудеться матч між командами ветеранів футболу та міської ради (о 16.00). А у сквері за обласною радою втілюватимуть у життя мистецький проект "Черкаси – в тренді" (із 18.00 до 21.00). Тут виступить духовий оркестр, гурт «Cherkasy Jazz Quintet» Сергія Крашеніннікова, а ще – покажуть кіно під відкритим небом.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода