Черкаський рок-фольк-гурт узяв участь у записі новорічних телевізійних програм

Черкаський рок-фольк-гурт узяв участь у записі новорічних телевізійних програм

Гурт «Крутий Заміс», який утворився від назви однойменного мистецько-патріотичного фестивалю і який традиційно відбувається кілька разів на рік у селі Мельники Чигиринського району, здобуває все більшої популярності. Його знають уже не лише на Черкащині, а й із задоволенням приймають у гості в інших регіонах країни. Нині цей самобутній колектив із власним яскравим виконавським почерком та цікавим аранжуванням завдяки своїм виступам збирає чималі донати на ЗСУ та таким чином допомагає виборювати мирне життя в країні. За минулий рік удалося зібрати кількасот тисяч гривень. Ця мистецька місія продовжується.

Нещодавно, напередодні новорічних свят гурт «Крутий Заміс» узяв участь у кількох записах новорічних програм на українських телеканалах. Зокрема, у новорічному телеконцерті «Миру тобі, Україно! Миру тобі в Новий рік» на телеканалі «Телесвіт» ТВС 31-го грудня. Черкащани виступили поряд із відомими українськими зірками. Серед яких − Наталя Валевська, Тетяна Піскарьова, М’ята, Еl Кравчук, Христина Охітва.

− Запросив наших черкаських виконавців продюсер гурту «Made in Ukrane» Віталій Мироненко. Виконали 5 найбільш, на наш погляд, знакових для гурту пісень, − розповів натхненник, продюсер гурту «Крутий Заміс» та його «батько» Юрій Романча. − Також наш гурт радо вітали на зйомках телепроєкту

«Галицький шлягер», де панувала тема українського Різдва. Там ми виконали дві новорічно-різдвяні пісні. Ці композиції дійсно вийшли дуже теплі. Тож і гурт дедалі стає більш впізнаваним в українському пісенному просторі. Між іншим, більшою мірою цей запис побачить глядацька аудиторія із Галицького краю. Думаю, що розширювати аудиторію допомогли соціальні мережі. Та й неабияка активність гурту під час великих концертних марафонів. Тож працюємо, зростаємо творчо й допомагаємо ЗСУ.

 

Тетяна Євген’єва

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x