Контраварійне водіння для Сил безпеки й оборони: у Черкаській області стартував новий проєкт

Контраварійне водіння для Сил безпеки й оборони: у Черкаській області стартував новий проєкт

На Черкащині стартував  новий проєкт – контраварійне водіння для Сил безпеки й оборони. Реалізує його Черкаська ОВА спільно з Центром безпечного водіння Pilot, Автомобільною Федерацією України. 

Головна мета контраварійного водіння – не потрапляти в аварійні ситуації. Або ж уміти з них виходити з мінімальною шкодою. Кожна група має по 4−6 занять із інструкторами. Далі – здобуті знання передаватимуть у своїх колективах.

– Ясна річ, що для Перемоги нам потрібні якісне озброєння і техніка, – зауважив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Ще одна складова – якісна підготовка. І це стосується абсолютно всього. Ми з області регулярно спрямовуємо на передню лінію фронту автомобілі для наших оборонців. Там важлива кожна секунда для порятунку життів, вчасної евакуації, для успішного виконання завдань. Цей проект – якраз про відпрацювання потрібних навичок водіїв.

Засновник центру безпечного водіння Pilot Андрій Яроменко розповів, що першочергове завдання інструкторів – надати максимум практичних знань учасникам.

– Усе для того, щоб у разі конкретної ситуації водії могли швидко виконати роботу і 100% безаварійно, – пояснив він.

Заняття з контраварійного водіння відвідує військовослужбовець Олександр. Розповідає, що хоч за кермом уже 18 років, проте знання, отримані на цьому курсі, надважливі.

– Тут учать того, що не можна побачити в якомусь відео в інтернеті чи дізнатися у звичайній автошколі, – додав він. – Приміром, вправа, як виходити із заносу. Я це робив інакше, а хлопці пояснили, як правильно. Безцінний досвід!

 

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x