Руслан Чикало про психосоціальну підтримку ветеранів і їхніх родин на Черкащині

Руслан Чикало про психосоціальну підтримку ветеранів і їхніх родин на Черкащині

На Черкащині впроваджують проєкти для психосоціальної підтримки військовослужбовців і їхніх сімей. Про це повідомив директор обласного департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало.

Як він зауважив, в області діє комплексна програма  медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) військовослужбовців і їхніх рідних.

– Окрім цього, ветерани та їхні родини можуть отримувати послуги у ветеранських хабах, – додав Руслан Чикало. – Зокрема, проходити психологічну адаптацію. На сьогодні в області таких хабів уже 8. Цьогоріч плануємо збільшити їхню кількість. Для цього активно налагоджуємо співпрацю з громадськими та благодійними організаціями.

Водночас у регіоні запущено програму соціальної підтримки та психологічної допомоги військовослужбовців і членів їхніх сімей, родин загиблих і зниклих безвісти воїнів ЗСУ. Проходить вона на базі «Табору Максимум».

– Реалізовуємо її спільно, – зазначив Руслан Чикало. –  На принципах державно-приватного партнерства. Із метою соціального відновлення наших захисників, їхніх сімей.  Тут надають соціальну, психологічну підтримку та оздоровчі послуги. Це – важливий проєкт.

 

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x