Черкаська область отримає 3 500 «пакунків малюка»

Черкаська область отримає 3 500 «пакунків малюка»

У 2024 році планується поставка 3 500 «пакунків малюка» для Черкащини. Це на 30% більше, порівняно з минулим роком. Про це інформують у Департаменті соціального захисту населення ОВА.

Нагадаємо, протягом минулого року «пакунок малюка» отримали сім’ї, в яких народилося 1 783 немовлят. Грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги скористалось 3 998 сімей на понад 27,3 млн грн.

На початку цього року Міністерство соціальної політики затвердило своїм наказом скоригований вміст «пакунка малюка», який наразі проходить процедуру державної реєстрації. Тож він став раціональніше укомплектованим: збільшено кількість або додано товарів, які користуються попитом. Наприклад, багаторазові вологостійкі пелюшки, теплий одяг для немовлят, збільшено розмір пледа-ковдри для зручнішого використання. Натомість зменшено кількість одягу найменшого розміру, з якого малята швидко виростають (бодіки, штанці-повзунки) та інше. Після завершення державної реєстрації наказу, з ним можна буде ознайомитись на сайті Міністерства соціальної політики України.

Також, у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму вартість бебі-боксу також зросте до 7689 грн (три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, у 2024 році – цей прожитковий мінімум складає 2 563 грн).

Довідково:

«Пакунок малюка» – це одноразова натуральна допомога від держави сім’ям, у яких народилася дитина. Мета цієї програми – підтримати родину новонародженого та допомогти їй забезпечити належний догляд за немовлям.

Крім того надається усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям або патронатним вихователям, іноземцям та особам без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, а також особам, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, що народили дитину.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x