У Черкаській області триває оцифрування архівних документів

У Черкаській області триває оцифрування архівних документів

На Черкащині оцифровують архівні документи. На сьогодні вже опрацьовано понад 3 850 справ.  Про це повідомила директорка державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко. Повідомляють про це в пресслужбі Черкаської ОВА.

Як вона зауважила, робота в цьому напрямі активно триває. Значне підсилення надають міжнародні партнери. Зокрема, йдеться про  зберігання оцифрованих архівних матеріалів безоплатно. Це – результат співпраці Державної архівної служби з Національним архівом Великої Британії.

– Водночас фахівці здійснюють оцифрування документів НАФ України генеалогічного характеру, – розповіла Тетяна Клименко. –  Усе це – у межах підписаного Меморандуму про співробітництво між Державною архівною службою України та корпорацією FamilySearch International. Нині понад 3 500 справ із 114 фондів оцифровано. Робота активно триває. Вона надзвичайно потрібна. Це про збереження інформації, історичних документів, зокрема, спадщини та правдивої історії України.

Окрім цього, обласний архів  налагодив тісну співпрацю з благодійною організацією «Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр».  Наразі вже опрацювали 19 фондів, а це майже 350 справ.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x