У Черкасах оновили грантову програму для обдарованих молодих людей

У Черкасах оновили грантову програму для обдарованих молодих людей

Під час відкриття виставки «Молодіжна мистецька палітра» про це повідомила начальниця управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Валентина Шепецька. Вона закликала молодих художників також не упустити власних можливостей та взяти участь у цій перспективній програмі з підтримки талановитої молоді. Подача заявок на грантовий конкурс стартує вже 1 лютого.

− На міському рівні ми постійно стимулюємо різноманітні мистецькі проєкти. Причому заохочуємо молодь саме в частині виділення грантів. Ми сьогодні прийшли до вас із дуже гарною новиною. Нам затвердили оновлену програму, згідно з якою тепер стане можливим виділення талановитим людям уже не грантів, а стипендій у галузі культури на проведення мистецьких загальноміських заходів, виставок, подій, поїздок та різноманітних молодіжних ініціатив. Раніше наша аналогічна програма передбачала, щоб відповідні заклади подавалися на грантування. А відтепер будь-яка талановита молода людина може подати заявку, виграти конкурс і отримати стипендію на свої творчі проєкти. Стипендію передбачено в розмірі від 30 тисяч гривень на організацію виставок або мистецьких проєктів до 50 тисяч гривень (якщо йдеться про культурну подію). Єдина умова − усе локаційно має відбуватись у Черкасах. У співпраці з шанованими культурними закладами, навчальними закладами тощо, − розповіла Валентина Шепецька.

Для подачі заявок уже розроблено відповідну форму. Подати їх можна з 1 лютого до 1 березня цього року. Від крайнього дня подачі заявок експертна рада розпочне їхній розгляд.

 

Тетяна Євген’єва

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x