Bombay Sapphire: секрети преміального алкоголю

Bombay Sapphire: секрети преміального алкоголю

Бренд Бомбей виготовляє невеликий асортимент, проте уділяє максимум уваги кожному етапу виробництва. Тому його продукція відноситься до елітної категорії та вважається однією з найдорожчих у світі. Тема Сапфіру підтримується від чистоти напою до форми пляшки.

 

Як виготовляють Бомбей Сапфір

 

Першу партію джину випустили в 1987 році, тобто рецепт відносно новий. Компанія врахувала всі течії на світовому ринку, та зосередилась на виготовленні напою унікальної якості. Не оминули увагою і рекламну кампанію, тому зараз можна придбати Bombay Sapphire в маркеті алкогольних штук. Блакитна пляшка одразу завоювала увагу експертів, адже в ній поєднані усі належні елітному напою якості: багатогранний ніжний смак, неймовірна чистота та якість, оригінальна упаковка. Голубий колір надали самому склу, джин завжди прозорий та нагадує кришталеву воду. Для досягнення подібного ефекту використовують декілька хитрощів:

1. Воду беруть тільки з певного джерела в Англії, відомого чистотою води та унікальним набором мінералів. Так додатково посилюють та підкреслюють смак рослинних компонентів.

2. Рослини закуповують лише в регіонах з найкращими умовами для росту саме цього сорту. Вони дають максимум смаку та аромату при незначних об’ємах.

3. За основу беруть пшеничний спирт, який підлягає подвійній дистиляції для видалення домішків. Його закуповують у надійного виробника.

4. Чітко вимірену рослинну суміш закладають у перегонний куб та проганяють через нього спирт під час третьої дистиляції. Так отримують ніжний та виразний букет без різкості.

До складу преміального спиртного завжди входять рівно 9 рослин, але пропорції залишаються секретом. Саме завдяки цьому вдалось отримати збалансований букет без різкості та яскравої переваги ялівцю. Бомбей Сапфір залишається джином з характерним смаком, проте немає тієї різкості, яка відвертала багатьох цінителів.

 

Як застерегтись від підробок

 

Фальсифікату стає все більше, особливо на хиткому ринку алкоголю. Тому потрібно купувати напої у перевірених місцях, як маркет алкогольних штук МАУДАУ. Також можна себе убезпечити за допомогою ретельного огляду:

1. Бажано робити покупки лише у профільних магазинах, адже місцеві точки рідко закуповують елітний алкоголь.

2. На пляшці повинна бути акцизна марка, виключенням будуть лише товари з зони вільної торгівлі.

3. Напій завжди чистий та прозорий, без осадів та домішок, ніякого забарвлення бути не може.

4. Пляшка має голубий колір та специфічну форму, які тяжко підробити.

Також потрібно звернути увагу на акуратність оформлення, адже на заводі використовують передове обладнання для розливу та упаковки. Неприпустимі нерівності, одруківки, потьоки клею. Етикетка завжди надрукована англійською мовою, на якісному папері, з яскравими кольорами.

 

Надмірне споживання алкоголю може бути шкідливим для вашого здоров’я!

 

*партнерський матеріал

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x