Черкаському національному − 103 роки

Черкаському національному − 103 роки

Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького − 103 роки. Офіційна дата його заснування − 6 лютого 1921 року. Інформують про це в пресслужбі ЧНУ.

Вітаючи університетську спільноту, ректор Олександр Черевко зазначив:

− У цей день 103 роки тому розпочинається відлік історії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Сьогодні ЧНУ − це понад 7 тисяч студентів і 83 доктори наук професори, 247 кандидатів наук, доцентів. Це сукупно 136 спеціальностей − від молодшого бакалавра до доктора наук. Це велика університетська спільнота, яка має тисячі відомих в Україні й за її межами випускників. Нині університет надає якісні освітні послуги і виховує патріотів України.

А також зусилля колективу спрямовані на допомогу нашим захисникам. За 2 роки повномасштабної російсько-української війни для потреб Сил оборони України зібрано понад 3 мільйони 120 тисяч гривень.

І сьогодні День народження університету ми відзначаємо тим, що перераховуємо 44 тисячі гривень на автомобіль випускникові Олегу Коваленку, який разом зі своїм сином захищає зі зброєю в руках нашу незалежність.

Віримо, що наступну річницю відзначатимемо вже в мирній Україні!

 

Більше новин у нашому телеграм−каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x