У Черкасах триває стажування учнівської молоді в органах місцевого самоврядування

У Черкасах триває стажування учнівської молоді в органах місцевого самоврядування

Триває освітній проєкт стажування учнівської молоді Черкас в органах місцевого самоврядування. Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко провів день із 10 учнями-фіналістами, які стажувалися в структурних підрозділах міської ради. 

Це – учениці 9-ої гімназії Аделіна Адомська та Поліна Демиденко, Марія ГГеберіз 18-ої школи, Артур Кондратенко та Поліна Клімова із школи №24, Анастасія Йосипенко та Артем Васильківський із 34-ої школи, Руслан Яловенко, Аліна Мазуренко зі школи №28 та Олексій Бобін із 17-ої школи.

Спочатку школярі поспілкувалися з Анатолієм Бондаренком, профільною заступницею Анастасією Чубіною та керівництвом департаменту освіти та гуманітарної політики.

На оперативній нараді з керівниками департаментів, управлінь, структурних підрозділів та комунальних підприємств дізналися про стан справ у місті, обговорили нагальні питання. Стажери активно ставили питання та висловлювали свої пропозиції.

“Школярів цікавили питання з абсолютно усіх галузей міського життя! Саме з такої небайдужості зароджується бажання працювати для свого міста, своєї країни! Незважаючи на тяжкі часи, які нині переживає Україна, поспілкувавшись з молоддю, я ще раз пересвідчився – у нас є майбутнє!” – прокоментував Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Після наради учні ознайомилися з роботою КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”, де стажери побачили, як працює теплопостачання міста. Пізніше відвідали одну з міських лікарень, на модернізацію якої спрямовують кошти з бюджету територіальної громади.

“Невдовзі школярі представлять власні проєкти розвитку галузі, в якій стажувалися. Далі комісія обере пʼять переможців, які поїдуть переймати управлінський досвід у Німеччині”, – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, усього участь у стажуванні у департаментах Черкаської міської ради взяло понад 200 учнів із різних черкаських шкіл.

За пресслужби Черкаської міської ради

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x