Перспективи реформи шкільного харчування обговорили на Черкащині

Перспективи реформи шкільного харчування обговорили на Черкащині

Регіональний форум «Реформа шкільного харчування: виклики, досягнення, перспективи» відбувся в обласному центрі.

Захід об’єднав лідерів громад і освітян. У деталях разом із експертами в цій сфері говорили про шкільне харчування.

У роботі форуму взяли участь також заступник міністра освіти та науки України Андрій Сташків і керівник Проектного офісу реформи системи шкільного харчування Орест Степанюк. Інформують про це в пресслужбі Черкаської ОВА.

– Смачне, корисне, якісне і доступне харчування, – наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Це – кінцеві цілі реформи, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська і яку ми впроваджуємо в області. Зараз у нас є справді унікальний шанс сформувати здорові харчові звички для цілого покоління. Перші проміжні результати реформи уже маємо у школах нашої області.

Зокрема:

■ Майже 60% харчоблоків уже модернізовані: спільними зусиллями місцевої влади, громад, донорів і партнерів.

■ 86% учнів забезпечені всіма видами харчування.

■ 100% оновлено меню.

■ Черкащина – серед 11 областей, що ввійшли до спільного проєкту з Всесвітньою продовольчою програмою ООН. Ідеться про часткове відшкодування вартості шкільного обіду. До проекту залучено 43 школи.

– Кожна громада – амбасадор змін і розвитку на своїй території, – зауважив Ігор Табурець. – Шкільне харчування – не виняток. Це не лише «оздоровлення меню». А ще одна форма захисту наших дітей. Розраховую на відповідальність кожного! План дій ми маємо. Об’єднуємо зусилля і крок за кроком рухаємось до мети.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Арсен

А Сташків не звернув уваги на китайський посуд,в якому подавали їжу в цій школі.А такий посуд заборонений,він канцерогенний.Та й ім”я організатора харчування Котенко добре відоме в місті скандалами із-за низької якості їжі і використання хімії.
Дивний вибір харчувальника для показу.

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x