Під час ревізії в Лисянській лікарні аудитори виявили порушення

Під час ревізії в Лисянській лікарні аудитори виявили порушення

Порушення, які призвели до втрат у 2,7 млн грн, виявили аудитори під час проведення ревізії у КНП «Лисянська територіальна лікарня». Про це інформують в Управління Північного офісу Держаудитслужби у Черкаській області.

Одним із найсуттєвіших порушень є недоотримання 1,2 млн грн від договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладених із Національною службою здоров’я. Це сталося через заниження обсягу фактично наданих послуг у первинних документах та відсутність змін до укладених договорів.

Держфінконтроль виявив також факт надання підприємством платних медичних послуг іншій юридичній особі без оформлення договірних відносин та без отримання коштів у повному обсязі. Витрати на ці послуги становили 800 тис. гривень.

Також майже 500 тис. грн, отримані підприємством у межах медичного пакета для лікування COVID-19, використано не відповідно до визначеного порядку.

Решта недоліків становлять порушення з оплати праці та розрахунків із орендарями за комунальні послуги, на які вжито заходів і виправлено порушення на суму 257 тис. гривень.

За результатами ревізії КНП «Лисянська територіальна лікарня» відносно п’ятьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за відсутність бухгалтерського обліку або ведення його з порушенням установленого порядку, а на адресу об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Черкаській області для прийняття відповідних рішень.

За результатами ревізії КНП «Лисянська територіальна лікарня» прийняло управлінське рішення, зокрема ініціювало внесення змін до договорів з Національною службою здоров’я України та додатково отримало доходів на суму 1,2 млн грн, що позитивно вплине на конкурентоспроможність підприємства на ринку медичних послуг та забезпечить доступність і якість цих послуг, тобто  витрати на закупівлю ліків не будуть тягарем для пацієнта.

 

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x